به سایت جی پی اس خراسان خوش آمدید.

ارتباط استفاده از ردیابGpsKhorasanبا کاهش تصادفات

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارتباط استفاده از ردیابDNO با کاهش تصادفات

یکی از خبرهای مهم هر روز در رسانه ها خبر تصادفات رانندگی است که بعضا با خسارات جانی نیز همراه هستند . از آنجا که این تصادفات باعث بروز خسارات مالی ، جانی و درگیر شدن تعداد زیادی از افراد خواهد شد بایستی با راهکارهای مختلفی از بروز این مشکلات جلوگیری کرد . راهکارهای مختلفی مانند جریمه ها و توقیف خودرو، ممنوعیت از ادامه رانندگی و برای این منظور در نظر گرفته شده است. یکی از راهکارهایی که بوسیله آن می توان از بروز چنین حادثه هایی جلوگیری کرد استفاده از جی پی اس آنلاین و پایش رفتار رانندگان بوسیله آن می باشد .

استفاده از ردیاب DNO در کنترل و پایش رانندگان اتوبوس با توجه به خاطراتی که برای آنان در تخطی از قوانین در پی خواهد داشت می تواند بسیار پیشگیرانه باشد. رانندگان اتوبوس برای حفظ کسب و کار خود و در همین راستا برای حفظ جان مسافرین مجبور به رعایت قوانین و به خصوص دقت به حدود سرعت می باشند . این مساله تا حدود زیادی باعث کاهش خسارات و تلفات جاده ای گردیده است .

 

ردیاب های ماهواره ای  DNOخودرو های شخصی

 در خودرو های شخصی نیز استفاده از سامانه ردیابیDNO  برای کنترل باعث کاهش تصادفات می گردد. معمولا رانندگان در صورتی که احساس کنند در حال کنترل و پایش شدن هستند رفتار قانونمند تری از خود در رانندگی بروز خواهند داد . البته این مساله تا حد زیادی به ملاحظات اخلاقی داخل خانواده ها بستگی دارد بدین معنا که در صورتی که شخص بداند که رفتار وی در محیط خانوادگی ناپسند قلمداد شده و باعث ایجاد بازخوردهای بعدی خواهد شد به احتمال زیاد سعی می کند رانندگی بهتری داشته باشد .این مساله در رانندگان جوان و در مقابله با واکنش های والدین بسیار به چشم میخورد . استفاده از ردیابهای DNO علاوه بر محدودیت هایی که در رفتار های رانندگی ایجاد خواهد کرد باعث می شود افراد در تردد های خود به نقاط مختلف نیز ملاحظات بیشتری لحاظ کنند .

در نهایت تنها کافی است با توجه به بودجه ی  خود یک ردیاب خودروی DNO شخصی مناسب انتخاب نمایید.از آنجایی که ممکن است از میان انواع مدل های موجود در بازار دچار سردرگمی شوید بهتر است با تیم فروش و پشتیبانی شرکت پیشگام صنعت آرشید یا هر یک از نمایندگان معتبر این شرکت در شهر خود تماس بگیرید.

تلفن شبانه روزی 05138523617 در اختیار شماست.

شما می توانید با تماس با این شماره درخواست مشاوره کنید تا پشتیبان های ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را درانتخاب نوع ردیاب مورد نیازتان راهنمایی کنند .