به سایت جی پی اس خراسان خوش آمدید.

کاربرد ردیاب DNO خودرو در مشاغل مختلف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاربرد ردیاب DNO  خودرو در مشاغل مختلف

ردیاب DNO ، وسیله‌ای کوچک است که به کمک آن می‌توان وسایل نقلیه و هر چیزی که دارای قدرت تحرک است، را ردیابی کنید. علاوه بر اینکه افراد برای امنیت خودروهای شخصی خود می‌توانند از ردیاب خودرو   DNO استفاده کنند، می‌توان در مشاغل مختلف از جمله صنعت اجاره اتومبیل، در خودروهای سازمانی و در ماشین‌آلات کشاورزی نیز استفاده کرد که از کاربردهای ردیاب خودرو DNO در مشاغل مختلف است

اجاره خودرو تجارت بزرگی است. افراد زیادی هستند که خودرو خود را در فرودگاه و اطراف آن که تقاضای زیادی برای اجاره کوتاه مدت وجود دارد، اجاره می‌دهند. با این تقاضای زیاد ، شما به عنوان کسی که می‌خواهید خودرو خود را به شرکت کرایه اتومبیل بسپارید، بعد از اینکه خودرو به همراه مدارک آن را به مشتری تحویل می‌دهید، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که خودرو به سرقت نرود؟ و حتی به عنوان یک شرکت کرایه اتومبیل ، اطمینان حاصل کنید که وسایل نقلیه شما توسط مشتریان سرقت نمی شود؟ اجاره دارایی هایی از قبیل اتومبیل و کامیون می تواند یک تجارت بسیار سودآور باشد ، اما صاحبان این کسب و کار مدام باید نگران سرقت خودرو داشته باشند. شرکت های اجاره ای نیاز به سیستمی دارند که بتوانند در صورت سرقت ، سوء استفاده یا حتی تصادف بر دارایی های خود نظارت کنند. بهترین راه حل سیستم ردیاب خودرو DNO است.

 

با دستگاه های ردیاب خودرو DNOمی توانید محدوده مجاز و غیر مجاز را برای ناوگان اتومبیل خود مشخص و تنظیم کنید. دستگاه ردیاب خودروDNO کوچک ، مفید ، دارای نصب آسان هستند و کسی از نصب آن روی خودرو مطلع نمی‌شود. بیایید نگاهی بیندازیم که دستگاههای ردیاب خودرو چگونه به شرکتهای کرایه اتومبیل کمک می کنند. ردیاب خودرو علاوه بر اینکه می تواند از این تصادفات جلوگیری کند بلکه محل حادثه را نیز می تواند با سرعت بیشتری کشف کند و باعث تسریع در عملیات نجات می شود

در نهایت تنها کافی است با توجه به بودجه ی  خود یک ردیاب خودروی DNO شخصی مناسب انتخاب نمایید.از آنجایی که ممکن است از میان انواع مدل های موجود در بازار دچار سردرگمی شوید بهتر است با تیم فروش و پشتیبانی شرکت پیشگام صنعت آرشید یا هر یک از نمایندگان معتبر این شرکت در شهر خود تماس بگیرید.

تلفن شبانه روزی 05138523617 در اختیار شماست.

شما می توانید با تماس با این شماره درخواست مشاوره کنید تا پشتیبان های ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را درانتخاب نوع ردیاب مورد نیازتان راهنمایی کنند .